Lidhje direkteGaleriaHarta e faqes |   ShqipSrpskiEnglish
BallinaPËR KPM-nëLEGJISLACIONILICENCIMIDIGJITALIZIMIANKESAT/QDPPUBLIKIMETDokumentetKontakti

Dokumente

Pakoja për Nominime

Shkarko (132.5 KB) • 2 Mars 2018

Adresari i Ofuesve te Sherbimeve Programore_ 2018

Shkarko (42.0 KB) • 15 Shkurt 2018

Adresari i Operatorëve të Shpërndarjes_2018

Shkarko (39.4 KB) • 15 Shkurt 2018

Adresari_sherbimet mediale audio dhe audiovizuale_Shqip_ 2018

Shkarko (55.3 KB) • 15 Shkurt 2018

1801_132 ARTMOTION_VENDIM

Shkarko (1.3 MB) • 9 Shkurt 2018

«

1

2

3

4

5

6

7

8

9

...

134

»

Kërko dokumentet


Grupet


 
© KPM 2000-2010 - Të gjitha të drejtat e rezervuara
Rreth WebfaqesRSS Feed