Lidhje direkteGaleriaHarta e faqes |   ShqipSrpskiEnglish
BallinaPËR KPM-nëLEGJISLACIONILICENCIMIDIGJITALIZIMIANKESAT/QDPDokumentetKontaktiPUBLIKIMET

Dokumente

Adresari i Operatorëve të Shpërndarjes_2019

Shkarko (45.4 KB) • 20 Shkurt 2019

Adresari i OSHMA_ Transmetim permes Operatorve te Shperndarjes_ 2019

Shkarko (47.7 KB) • 20 Shkurt 2019

Adresari_sherbimet mediale audio dhe audiovizuale_Transmetim Toksor_Shqip_ 2019

Shkarko (6.0 MB) • 20 Shkurt 2019

FORMA E APLIKIMIT PER LICENCE _RADIO_TRANSMETIM TOKESOR

Shkarko (132.6 KB) • 15 Shkurt 2019

Njoftim për kandidatin e suksesshëm - Udhëheqës i Divizioni për Pajtueshmëri dhe Harmonizim të Legjislacionit

Shkarko (203.7 KB) • 6 Shkurt 2019

«

1

...

6

7

8

9

10

11

12

13

...

168

»

Kërko dokumentet


Grupet


 
© KPM 2000-2010 - Të gjitha të drejtat e rezervuara
Rreth WebfaqesRSS Feed